Marketing internetowy – warsztaty z Akceleratorem Wiedzy!

Wysłany przez:

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? W bardzo prosty sposób! Wystarczy dołączyć do warsztatów organizowanych przez Akcelerator Wiedzy w Bydgoszczy. 3 ścieżki rozwojowe przewidziane na 4 kwartał 2019 roku. To wszystko w otoczeniu innych przedsiębiorców. Zainteresowani?

Mam przyjemność poprowadzić w tym „sezonie” warsztaty z marketingu internetowego. Biorąc pod uwagę atmosferę, która panowała w pierwszym okresie naszych spotkań spodziewam się naprawdę wielu niezapomnianych chwil. Akcelerator Wiedzy to wyjątkowa inicjatywa biznesowa. Łączy lokalnych przedsiębiorców, daje przestrzeń do wymiany doświadczeń i przede wszystkim rozwija.

4 Października ruszają pierwsze ścieżki warsztatowe. Zaczynamy od marketingu internetowego. Czego mogą spodziewać się nowi uczestnicy? Przede wszystkim niesamowitej atmosfery, którą tworzą członkowie Akceleratora Wiedzy w Bydgoszczy.

Zaczynamy od podstaw

Pierwsze spotkanie będzie miało charakter wprowadzający. W raz z kolejnymi spotkaniami będziemy rozwijać wiedzę o dodatkowe elementy. Z naszych spotkań przedsiębiorca wyjdzie z uzupełnioną wiedzą dot. metod pozyskiwania ruchu na stronę internetową. Dowie się, w jaki sposób planować swoją strategię promocyjną i dlaczego warto inwestować w SEO (podkreślam słowo inwestować!).

Jakie zagadnienia poruszymy?

W trakcie naszych spotkań będziemy rozmawiać od ogółu do szczegółu. Ważnym elementem będzie przedstawienie pojęć teoretycznych. Bo od teorii przejdziemy bardzo szybko do praktyki. Jakich zagadnień możecie się spodziewać w trakcie szkolenia?

  • SEO (w tym optymalizację oraz link building)
  • Copywriting
  • Google Analytics
  • Google Ads
  • Buzz Marketing
  • SEO PR/SERM

Pierwsze spotkanie planowane jest na 4 października 2019, następne w każdy pierwszy piątek kolejnego miesiąca. Zajęcia będą trwały 150 -180 minut a koszt jednorazowego uczestnictwa to 119 zł netto. Więcej informacji w tym zapisy na poszczególne ścieżki  (jest ich więcej w tym personal branding) pod adresem: https://akceleratorwiedzy.pl/. Dodatkowo zapraszam do zapoznania się z krótkim wywiadem dot. przyszłej ścieżki: https://akceleratorwiedzy.pl/marketing-internetowy-po-bydgosku-wywiad/.

0

Jak pozyskać ruch na stronę www? 5 pewnych sposobów!

Wysłany przez:

Strona internetowa bez stałego i systematycznego ruchu, to jak roznoszenia ulotek po pustyni. Można. Tylko po co? Od tego zdania rozpoczęliśmy nasz gościnny wpis w serwisie BydgoskieMarki.pl. Jeżeli jesteście zainteresowani pewnymi sposobami na pozyskanie ruchu serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem. 

Artykuł dostępny pod adresem: http://www.bydgoskiemarki.pl/2019/08/25/jak-pozyskac-ruch-na-strone-internetowa/.

0