Napiszemy za Ciebie. Nie marnuj na to czasu!

Stworzymy dla Twojej firmy treści na stronę www, artykuły do serwisów zewnętrznych i zajmiemy się Twoim buzz marketingiem. Chcesz więcej? Tak myśleliśmy!

Niegdyś czytaliśmy artykuły od początku do końca, zdanie po zdaniu. Dziś, w natłoku informacji, nauczyliśmy się skanować je wzrokiem i wyłapywać z nich najważniejsze, interesujące nas informacje. Jest to jednak możliwe tylko w przypadku tych serwisów, w których artykuły skonstruowane są właściwie, w ciekawy, a zarazem przyjazny użytkownikowi sposób. Co to oznacza w praktyce? Odpowiedź na to pytanie doskonale znają nasi copywriterzy!

Pisać potrafi każdy – brzmi popularne, choć fałszywe przekonanie. Jego owocem są wiele pozostawiające do życzenia treści, które zamiast przyciągać, odstraszają użytkowników witryny i zniechęcają ich do kolejnych odwiedzin. Teksty na Twojej stronie nie muszą takie być! I nie będą, jeśli ich stworzenie powierzysz nam – już nasza w tym głowa. Zadbamy, by były merytoryczne, jakościowe i skuteczne, a jednocześnie zgodne z zasadami i wymogami SEO. A jakie treści możemy dla Ciebie przygotować?

Na potrzeby naszych klientów tworzymy teksty szyte na miarę – sprzedażowe opisy produktów, teksty specjalistyczne, notatki prasowe, artykuły blogowe i sponsorowane. Nie ma wśród nich tekstu, którego potrzebujesz? Nie szkodzi – lubimy wyzwania i rozważymy każde, nawet najbardziej nietypowe i ekstremalne zlecenie. Do każdego podejdziemy indywidualnie, uwzględniając Twoje oczekiwania, potrzeby i możliwości. A może nie jesteś pewien, jakie treści będą dla Twojego biznesu najbardziej odpowiednie? Skontaktuj się z nami! Wspólnie z pewnością wypracujemy najlepsze rozwiązanie!

Dbamy, by wszystkie tworzone przez nasz zespół treści były poprawne stylistycznie i merytorycznie, a przede wszystkim, ciekawe – takie, które chce się czytać i które pomogą naszym klientom osiągnąć zamierzone cele. Copywriting to inwestycja. Zdajemy sobie z tego sprawę i staramy się robić wszystko, by efekty naszej pracy były jej warte!

Treści a ruch na stronie

Czy wiesz, że to właśnie dobrej jakości treści, odpowiednio zoptymalizowane pod wyszukiwarki są idealnym źródłem ruchu?

Poszukujesz dodatkowych rozwiązań?

Skorzystaj z innych naszych usług w zakresie marketingu internetowego!

Pozycjonowanie

Przygotujemy dla Ciebie strategię SEO. Zaczynając od optymalizacji serwisu po link building! Zainwestuj w SEO. Korzystaj z naszych autorskich rozwiązań.

Reklama PPC

Google Ads, Facebook oraz inne narzędzia, których obsługa spowoduje nagły napływ użytkowników do Twojej strony www. Dowiedz się więcej!

Konuslting

Chcesz skonsultować swoje obecne działania? Zamów u nas raport dot. swojej strony! Poznasz alternatywny pomysł dla swoich obecnych działań!