Marketing internetowy

Poszukujesz stałego wsparcia w e-marketingu? Pomożemy!

Zgodnie z Twoim planem

Posiadasz już przygotowany plan marketingowy? Z chęcią go poznamy i dostosujemy swoją wiedzę do Twojego niego. Nie masz planu? Pomożemy go stworzyć!

Wspólna strategia

Przedstawimy Ci strategię naszego działania. Wskażemy argumenty, które za nią przemawiają. Jeżeli ją zaakceptujesz przystąpimy do działania!

Zwiększamy ruch

Cel jest jasny. Dobrane narzędzia muszą doprowadzić do zwiększonego ruchu na Twojej stronie. Odpowiednie narzędzia będą mierzyć kluczowe czynniki sukcesu naszej pracy.

Nowe stanowisko w Twojej firmie

Zatrudniając nas zyskujesz nowego pracownika w swojej firmie. Specjalistę SEM z wieloletnim doświadczeniem. W dodatku za ułamek ceny rynkowej. To od Ciebie zależy w jaki sposób wykorzystasz naszą wiedzę. My jesteśmy w stanie dostarczyć Ci większość rozwiązań istniejących na rynku. W dodatku będziemy Cie informować o nadchodzących trendach. W trakcie współpracy rozwijamy się wspólnie. My w Twojej branży Ty w naszej.

Zaczynamy od podstaw

Przestawimy Ci naszą wizję poruszania się w wirtualnym świecie. Większy ruch nie zawsze oznacza większe obroty. Postaramy się wdrożyć u Ciebie zdywersyfikowany plan pozyskania ruchu, który z czasem zamienimy w pełnoprawną społeczność. Chyba, że masz inną wizję oraz plany. Wtedy dostosujemy narzędzia do zakładanego celu. Niezależnie od strategii zawsze będziesz mógł skorzystać z naszych źródeł PR. 

Dywersyfikacja źródeł ruchu

Każda branża skrywa pewne tajemnice. Wystarczy je odkryć i trafić w swoją niszę. Nie sugerujemy otwartej walki na wielu frontach z konkurencją. Zazwyczaj nie ma to sensu oraz nie ma nic wspólnego z dbałością o Twój budżet. Pozwól, że poszukamy alternatywnej drogi. Wykorzystamy do tego wiele narządzi. Docelowo skupimy się jednak maksymalnie na trzech. To właśnie ta liczb przewija się najczęściej w naszych projektach. Pewnymi rozwiązaniami lubimy rotować. Wszystko jednak skupia się w okół pewnych fundamentów.

W czym się specjalizujemy?

W pozyskiwaniu ruchu na stronach i aplikacjach internetowych. Używamy do tego SEO, PPC, SM, analityki, podstaw ux oraz content marketingu. Najlepiej czujemy się jednak w miksie tych działań.

Dążymy do tego by nasze działania w dłuższej perspektywie finansowały się same. Staramy się być bez przerwy na bieżąco z nowinkami branżowymi. Wiele produktów testujemy najpierw na produktach własnych, które odwiedza blisko 1 mln użytkowników rocznie. Jednym z fundamentów naszej współpracy jest edukowanie klienta. Chcemy w trakcie naszej współpracy wprowadzić Ciebie w pełni w świat marketingu internetowego. Chcemy byś poznał różnicę pomiędzy poszczególnymi narzędziami i w późniejszym czasie sam decydował za pośrednictwem, których dalej chcesz rozwijać swój biznes.

Czym jest marketing internetowy?

Definicji samego marketingu internetowego jest dość sporo. Nie zajmujemy się jednak rozważaniami na temat teorii. Nasza definicja marketingu internetowego jest dość prosta:

„Wszystkie działania mające na celu zdobycie oraz utrzymanie klienta „z Internetu” wpisujemy w marketing internetowy – wielkie uproszczenie? Tak. Nie widzimy jednak potrzeby gruntownej analizy teorii, wolimy od razu przejść do czynów! Dlatego stworzyliśmy kilka ogólnych „przykazań” oddających filozofię naszego działania. Umów się z nami na spotkanie by dowiedź się więcej! Jeżeli nie posiadasz jeszcze własnej strony www zamów naszą usługę doradczą dzięki, której zaoszczędzisz czas i pieniądze. Wskażemy Ci w niej możliwe kierunki działania. Dowiedz się więcej o pakiecie SEMGO START.

KIM JESTEŚMY? SEMGO - TWÓJ NOWY DZIAŁ E-MARKETINGU!

SEMGO powstało w 2009 roku jako jedna z pierwszych agencji e-marketingu na terenie Bydgoszczy. Nasza historia jest jednak dużo bogatsza. W latach 2008-2012 pracowałem jako starszy specjalista ds. SEM/SEO w grupie Allegro gdzie miałem okazję pracować bezpośrednio przy wielu dużych projektach. Obserwując rynek lokalny widziałem ogromne zapotrzebowanie na nasze usługi ze strony MŚP. Wraz z lokalnymi kooperantami mieliśmy okazję przeprowadzić przez ten czas wiele udanych projektów. Nasze współprace z klientami w przeważającej większości są wieloletnie, a jednym z naszych głównych celów jest stać się integralną częścią waszej firmy! Masz pytania? Napisz do nas! Masz wolną chwilę? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi trendami marketingowymi!

Aleksander Pawzun – właściciel

Skontaktuj się z nami aby ustalić zakres wsparcia, który jesteśmy w stanie Tobie zaoferować. Działamy w Bydgoszczy oraz Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz okolice). Jeżeli chcesz spotkać się z nami na jednym z naszych szkoleń sprawdź aktualną listę wydarzeń. Jeżeli szukasz inspiracji dot. kwestii marketingowych zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami (aby być na bierząco dołącz do naszego Facebooka i wpadnij na nasz Instagram).