Szkolenia i konsultacje

Skorzystaj z naszej aktualnej oferty na szkolenia SEO/SEM w Bydgoszczy, zamów konsultacje indywidualne lub w formie dokumentu.

Konsultacje i doradztwo

konsultacje seo sem bydgoszczPodjąłeś decyzję o budowie swojej strony firmowej, bloga lub serwisu? Świetnie! Zanim przystąpisz do prac i wyboru odpowiedniej agencji interaktywnej bądź software house skonsultuj swój plan z nami. Przygotujemy dla Ciebie dokument, który będzie pewnego rodzaju drogowskazem w trakcie Twoich kolejnych kroków. Podpowiem Ci w jaką technologię warto zainwestować, jak pozyskać początkowy ruch na Twojej nowej stronie. Z jakich narzędzi warto korzystać w przyszłości. Skąd to wszystko wiemy? Zarządzamy serwisami własnymi, które odwiedza ponad 1 mln użytkowników rocznie. Testujemy różne rozwiązania w praktyce i dzielimy się tą widzą z klientami.

Szkolenia z marketingu internetowego

SEM, SEO, SERM i wiele wiele innych pojęć, które mogą brzmieć obco. Jeżeli prowadzisz swój biznes wiesz, że po części będziesz skazany na rozwój swojej firmy między innymi w oparciu o marketing internetowy. Nie musisz oczywiście się na tym w pełni znać. Warto jednak zainwestować swój czas w nową wiedzę. Pozwoli Ci ona rozwijać swój biznes zgodnie z najnowszymi trendami i być w pełni świadomym zlecanych prac do podmiotów zewnętrznych. Nigdy, żadna agencja w pełni nie zrozumie Twojego biznesu tak jak Ty lub twoi bliscy współpracownicy. To waszym zadaniem jest generowanie nowych pomysłów biznesowych i testowanie ich w praktyce. Obsługą narzędzi może zająć się każdy. Każdy kogo będziecie w stanie zweryfikować. Do tego potrzebna jest chociaż podstawowa wiedza.

Drugim dość ważnym elementem dla każdego biznesmena jest fakt, traktowania SEM jako inwestycji. Content, który tworzysz na swoją stronę, blog czy serwis jest de facto aktywem. Odpowiednio poprowadzona strategia zagwarantuje Ci korzyści na długie lata. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasze aktualne szkolenia na terenie Bydgoszczy.

Raporty i analizy

analityka internetowa bydgoszczCzasami potrzeba czegoś więcej. Czasami potrzeba impulsu. Jeżeli potrzebujesz danych rynkowych, analizy konkurencji, lub szybkiej analizy pozyskania ruchu skorzystaj z naszej oferty. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie odpowiedni raport lub analizę, która da Ci odpowiedź na nurtujące Cie pytania dot. Twojego biznesu w świecie SEM. Skontaktuj się z nami i napisz jakich danych potrzebujesz by rozwinąć swoją strategię biznesową.

Potrzebujesz naszej opieki na codzień? Sprawdź zakładkę: marketing internetowy.

Aktualna lista szkoleń w Bydgoszczy:

Informacje na temat aktualnych szkoleń dostępne są na blog: zobacz listę!

SEMGO Bydgoszcz - kim jesteśmy?

Aleksander PawzunSEMGO powstało w 2009 roku jako jedna z pierwszych agencji e-marketingu na terenie Bydgoszczy. Nasza historia jest jednak dużo bogatsza. W latach 2008-2012 pracowałem jako starszy specjalista ds. SEM/SEO w grupie Allegro gdzie miałem okazję pracować bezpośrednio przy wielu dużych projektach. Obserwując rynek lokalny widziałem ogromne zapotrzebowanie na nasze usługi ze strony MŚP. Wraz z lokalnymi kooperantami mieliśmy okazję przeprowadzić przez ten czas wiele udanych projektów. Nasze współprace z klientami w przeważającej większości są wieloletnie, a jednym z naszych głównych celów jest stać się integralną częścią waszej firmy! Masz pytania? Napisz do nas! Masz wolną chwilę? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi trendami marketingowymi!

Aleksander Pawzun – właściciel