Szybkość + Precyzja + Elastyczność = Linki sponsorowane

linki-sponsorowane-bydgoszcz

Reklama w wyszukiwarce Google? Tak!

Linki sponsorowane Google Adwords to jeden z najlepszych sposobów dotarcia do potencjalnego klienta. Bazujący na bardzo ciekawym (uczciwym) modelu rozliczeniowym PPC (pay per click). Płacimy tylko i wyłącznie wtedy gdy nasza reklama została wybrana (kliknięta) przez użytkownika, do którego wcześniej ją skierowaliśmy.

Szybkość (efekty widoczne natychmiast)

szybkosc-google-adwords-semgo

Wdrożenie wcześniej przygotowanej kampanii w oparciu o strategię klienta jest naprawdę bardzo szybkie. W przeciwieństwie do pozycjonowania, namacalny efekt w postaci naszej reklamy nad naturalnymi wynikami wyszukiwania możemy zobaczyć już w kilka godzin od zlecenia. Szybsza widoczność = szybszy kontakt potencjalnego klienta. Dodatkowym atutem jest możliwość szybkiego reagowania na zmiany konkurencji oraz nagłe zwiększanie zasięgu o kolejne miasta czy województwa.

Precyzja (trafiamy do konkretnej grupy docelowej)

precyzja-linki-sponsorowane-bydgoszcz

Precyzyjne dotarcie do wyselekcjonowanej grupy klientów jest możliwe na klika sposobów. Głównym atutem Google Adwords jest możliwość utworzenia nieograniczonej ilości grup reklamowych, które na bieżąco możemy testować pod kontem ich skuteczności, w ramach konkretnej kampanii. Precyzyjne dotarcie do klienta odbywa się po części poprzez przewidzenie jego przyszłych działań (wybór odpowiednich słów kluczowych po których dotrze do naszej oferty). Dodatkowo jesteśmy w stanie wybrać odpowiedni region do którego chcemy kierować nasz przekaz i zmieniać go tak szybko i często jak jest to wpisane we wcześniej zaplanowaną strategię.

Elastyczność (kiedy, jak i za ile)

elastycznosc-linki-sponsorowane-bydgoszcz-semgo

Wygląd, cel i zasięg kampanii jesteśmy w stanie zmieniać w dowolnej chwili bez żadnych ograniczeń. W każdym momencie mamy realny wpływ na przebieg i działanie kampanii. Dotyczy to również budżetu. Możemy wydać tyle, na ile pozwalają nam środki. Dowolność stosowania tych elementów powinna być spójna z wcześniej zaplanowanym celem, który chcemy osiągnąć.

Chcesz poznać szczegóły dotyczące prowadzenia kampanii linków sponsorowanych? Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Pamiętaj! U nas płacisz tylko za zarządzie swoim kontem Google Adwords. Wysokość budżetu ustalasz sam!

Zapamiętaj!

Skuteczność kampanii linków sponsorowanych powiązana jest nie tylko z odpowiednią optymalizacją kampanii. Na sukces w tej materii składają się również inne czynniki, takie jak budowa Twojej strony internetowej czy sposób przedstawienia oferty potencjalnemu klientowi. Z własnego doświadczenia wiemy, że udana kampania to połowa sukcesu. Bardzo ważne jest wyciąganie wniosków płynących ze statystyk oraz bezpośrednich reakcji klientów. W końcu najważniejszy jest zwrot z inwestycji!