Zarządzalne strony internetowe dla firm

strony-internetowe

Zapomnij o statycznych, niefunkcjonalnych wizytówkach! Twój biznes potrzebuje czegoś więcej!

Strony www projektujemy w oparciu o najwyższe standardy.

Strona internetowa ma kluczowe znaczenie dla wizerunku każdej firmy. Jest to podstawowe i najważniejsze medium każdego przedsiębiorstwa, potrzebne do codziennej komunikacji z klientami. Z naszymi produktami staje się to o wiele prostsze! Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi cechami naszych produktów:

Strona przygotowana pod działania SEO/SEM.

W dzisiejszych czasach świadomość posiadania strony internetowej nie musi nieść za sobą zwiększonych obrotów w naszej firmie (Tylko po co komu nieefektywna reklama?). Potrzebne są odwiedziny potencjalnych klientów. Jedną z dróg pozyskania użytkowników na naszej stronie jest jej pozycjonowanie lub prowadzenie kampanii linków sponsorowanych. Te działania są skuteczne o ile wcześniej nasza strona została napisana (zaprojektowana) zgodnie z wymaganiami i wytycznymi ułatwiającymi tę drogę. Nasze strony zoptymalizowane są w 100% wg wytycznych związanych z SEO/SEM. Dostajesz produkt kompletny i gotowy.

pozycjonowanie-solec-kujawski-semgo

Aktualizujesz bez znajomości programowania wtedy, kiedy tego chcesz!

Wszystkie nasze strony budowane są na podstawie content managment system (system zarządzania treścią). Klient zyskuje dzięki temu dostęp do części administracyjnej, dzięki której o każdej porze dnia i nocy może wprowadzać zmiany na swojej stronie! Twoje medium staje się wtedy pełnoprawnym narzędziem marketingowym, łatwym w obsłudze i co najważniejsze zawsze aktualnym!

panel-administracyjny-wordpress

Wycinek panelu administracyjnego WordPress (najpopularniejszego cms na świecie)

Grafika (wygląd strony)

Wygląd uzależniony jest od standardów narzuconych przez klienta! Oczywiście zwracamy uwagę na użyteczność strony, dlatego niektóre wizje staramy się przedyskutować.

strony-internetowe-bydgoszcz-solec-kujawsk

Analityka internetowa (statystyki strony)

Czy moja strona jest „aby na pewno doskonała”? Na to pytanie odpowiedzi udzieli nam raport z systemu analitycznego (nie szwagier, nie pojedynczy klient i jeszcze raz powtarzam nie szwagier!). Twarde dane (odpowiednio zinterpretowane), opisujące poruszanie się użytkowników w obrębie Twojego serwisu, dadzą nam wiarygodne informacje czy wszystko jest prawidłowo zaprojektowane, czy kampania na którą wydałeś znaczne środki zwróciła się oraz jak często szwagier bywa na Twoje stronie. W tym temacie życie ułatwia nam darmowe narzędzie jakim jest Google Analytics. Prawidłowo zintegrowane z Twoją stron internetową daje nam niemalże nieorganiczne możliwości analizy Twojego medium.

google-analytics

Użyteczność strony internetowej (web-usability)

Web-usability – jedna z najważniejszych rzeczy, niemożliwa do pominięcia przy projektowaniu strony www. Użyteczność czyli ergonomia dokumentów po których ma poruszać się nasz potencjalny klient. Im lepsza tym większa szansa na osiągniecie celu jakim jest wybranie naszej oferty. Nasze codzienne „intuicyjne” poruszanie się po rożnych stronach internetowych nie jest przypadkowe (w dużej mierze jest zaplanowane odgórnie). Odpowiednie rozmieszczenie elementów (dobór kolorystyki) omawiane jest z klientem na spotkaniu i oznaczane (z wyjaśnieniem) na makietach, które przedstawiamy przed wdrożeniem produktu.

Standardy, narzędzia.

Strony napisane są zgodnie ze standardem W3C, może to nie mieć dla Ciebie kompletnie żadnego znaczenia ale lepiej, zachować pewne normy. Dodatkowo każda zaprojektowana przez nas strona integrowana jest z narzędziem Google Webmaster Tool. Otrzymujemy wtedy informacje dotyczące poprawności działania naszej strony w infrastrukturze Google. Posiadając większa ilość informacji na temat naszego medium, śpimy spokojniej!

Nadszedł ten czas? Potrzebujesz nowej strony internetowej w standardzie, który oczekują od Ciebie klienci? Przedstaw nam swoją wizję. Wspólnie stworzymy coś naprawdę dobrego!

Elementy niestandardowe (programowanie indywidualne)

Potrzebujesz na swojej stronie kalkulatora lub programu do wyceny swoich produktów? Może dedykowaną stronę dla swoich partnerów zintegrowana z platforma cyfrową? Coś innego? Doskonale! Uwielbiamy takie wyzwania i staramy się dostarczyć każdy produkt w jak najwyższym standardzie!

devhero


Nad jakością rozwiązań dedykowanych czuwa DevHero