SEMGO Media to blisko 261000 unikalnych użytkowników w 2014 roku!

Ponad 500 000 odsłon! 3 serwisy specjalistyczne i blisko 40 przeprowadzonych kampanii reklamowych.

SEMGO Media to grupa blogów oraz katalogów, której celem jest dotrzeć do jak największego grona użytkowników w swojej kategorii. To produkty dostarczające wysokiej jakości treści, generujące prawdziwie interakcje między ich użytkownikami. To miejsca, dzięki którym nasi klienci uzyskują kolejne konwersje, dodatkowy ruch oraz zyskują coraz to wyższe pozycje w wyszukiwarkach! SEMGO Media, to treści z zakresu nowych technologii, budownictwa oraz biznesu lokalnego. To ponad 520 000 odsłon w 2014 roku.

Appki.com.pl

appki.com.pl

Appki.com.pl – blog Damiana Jaroszewskiego. Appki.com.pl powstały w marcu 2013 roku jako odpowiedź na zwiększone zainteresowanie światem mobilnym. Jest źródłem informacji dla wszystkich użytkowników smartfonów, tabletów oraz wszelkiej maści technologii ubieralnych. Serwis wpisuje się w trend tzw. blogów technologicznych. Wąska specjalizacja pozwoliła na zebranie rzeszy czytelników świadomych i skonkretyzowanych.

BydgoskieMarki.pl

bydgoskiemarki.pl

BydgoskieMarki.pl – katalog powstały w listopadzie 2014 roku. Prezentujący lokalne przedsiębiorstwa. Jego celem jest promocja firm, usług, wydarzeń oraz pomysłów wywodzących się z Bydgoszczy oraz jej niedalekich okolic. Przedstawianie ciekawych postaci, mających wpływ na rozwój gospodarczy miasta oraz produktów, które odniosły sukces poza granicami kraju, a nie są rozpoznawalne lokalnie.

Oknoweb.pl

oknoweb.pl

Oknoweb.pl – blog/katalog prezentujący najciekawsze zagadnienia z tematu stolarki otworowej. Specjalistyczny serwis budowlany prezentujący produkty, zestawienia oraz poradniki dedykowane klientom indywidualnym. Prezentujący najciekawsze newsy, krajowych oraz zagranicznych producentów jak i dostawców.