Czy reklamy w Bydgoszczy mogą być atrakcyjne?

Czy reklamy w Bydgoszczy mogą być atrakcyjne?

retrosciana.pl-semgoWielokrotnie zadawałem sobie pytanie: jak mogłoby wyglądać miasto bez reklam? Czy brak wielkopowierzchniowych, pstrokatych banerów odciągających wzrok od rozpadających się elewacji poprawi wizerunek miasta?

Czy piękne, stylowe kamienice, które dość często znajdują się w opłakanym stanie będą wyglądały atrakcyjniej bez agresywnej zasłony? Po drugiej stronie „estetycznej” barykady znajdują się właściciele budynków, którzy szukają możliwości zarobienia na swoich powierzchniach. Czy te dwa światy można pogodzić? Czy istnieje alternatywa? Mam nadzieję, że tak! Prezentujemy Państwu nową usługę reklamową dostępną na terenie Bydgoszczy. Retrosciana.pl – to projekt mający na celu połączenie świata reklamy z uatrakcyjnieniem wizerunku miasta. 

Reklamowy mural został odsłonięty 23 czerwca i od razu spotkał się z pozytywnym odbiorem mieszkańców Bydgoszczy. Duża ilość publikacji w mediach, wskazująca nowatorskie rozwiązanie, komentowana była w sposób bardzo przychylny. Nasza firma wraz z DevHero pracowała nad wdrożeniem strony internetowej dla Retrosciana.pl. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy pracować przy tak nowatorskim projekcie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ideą reklamowych murali na Retrosciana.pl! Z niecierpliwości czekamy na kolejne „ściany”!

Kategorie Aktualności