Pozycjonowanie nie jest sztuką tajemną!

pozycjonowanie-bydgoszcz-semgo

To długotrwały i pracochłonny proces, który powinien być nieustanny.

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie to miks technik optymalizacyjnych i promocyjnych, którego celem jest wpłynięcie (nie bójmy się użyć tego stwierdzenia) na ranking wyników wyszukiwania (SERP). Wyższa pozycja to oczywiście większy ruch na Twojej stronie, co może automatycznie prowadzić do większej monetyzacji Twego serwisu. Musimy jednak odpowiedzieć sobie na pytanie w którym kierunku idziemy? Jaki jest Twój model biznesowy, aby w odpowiedni sposób dobrać techniki pozycjonowania. Zasada pozornie jest prosta. Atrakcyjność dokumentu (strony internetowej) rośnie wraz z ilością linków prowadzących do strony i jakością treści, którą serwujesz użytkownikom. To fakt. Jak jednak wykorzystać tę wiedzę? Na samym początku potrzebny jest audyt (nie strony czy profilu linkowania) Twojego pomysłu na biznes! Musimy zrozumieć jaki cel chcesz osiągnąć poprzez promocję Twojej strony internetowej. Czy ma być to działanie długofalowe z nakreślonym celem (kilka lub kilkanaście lat), czy liczy się „tu i teraz”. To ważne informacje, z uwagi na to, że chcemy by nasza oferta była skrojona „na miarę” Twojego biznesu.

Dzielimy się, wiedzą i chcemy byś był świadom naszych działań. Dlatego płacisz za naszą faktyczną, namacalną pracę (nie tylko za efekty, których później nie rozumiesz). Podpowiadamy i optymalizujemy, nie tylko serwis ale również cenę. Wiemy, że niektóre prace możesz wykonać sam (jeżeli dysponujesz czasem lub zasobami). Dlatego udostępniamy porady, które możesz wykorzystywać dla swoich potrzeb na firmowym blogu.

Uwaga!

Pamiętaj, pozycjonowanie to działanie w obcej infrastrukturze! Nikt! Nawet sam Larry Page nie zapewni Ci długotrwałych i pewnych efektów. Nie jest to w jego (ich) interesie. Dlatego rozmawiamy na ten temat otwarcie, sugerujemy dywersyfikację (marketing internetowy, linki sponsorowane, social media, content marketing), podsuwamy nowe rozwiązania i sami każdego dnia szukamy złotego środka.

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę? Napisz do nas. Spotkanie osobiste to jeszcze lepsze rozwiązanie . Wyjaśnimy Ci w jaki sposób działamy.
pozycjonowanie-stron

Najczęściej zadawane pytania dotyczące pozycjonowania stron internetowych

Koszty pozycjonowania uzależnione są przede wszystkim od popularności słów kluczowych, na które chcemy pozycjonować stronę. Im większa popularność danej frazy oraz im większa konkurencja, tym droższe staje się pozycjonowanie. Pomimo tego jest to nadal najtańsza metoda bezpośredniego dotarcia do klienta, która nie jest w żaden sposób inwazyjna.

Dużo zależy od wieku, tematyki oraz przeszłości danej strony internetowej. Średnio, podniesienie pozycji strony w wynikach wyszukiwania naszego klienta zajmuje od 7 do 60 dni. Jeżeli szukacie Państwo szybszej alternatywy zapraszamy do działu linki sponsorowane.

Oczywiście. Niestety może być to dla Ciebie w dłuższej perspektywie niekorzystne. Jak mówią; „co nagle to pod diable”. Pozwól, że wyjaśnimy Ci to na spotkaniu. Staramy się dopasować działania do Twojego modelu biznesowego, więc na pewno przygotujemy dla Ciebie dobrą ofertę!