SEMGO powstało na początku 2009 roku. Od początku rozpoczęcia działalności zajmujemy się zagadnieniami z dziedziny marketingu internetowego. SEMGO, to coś więcej niż firma. To przede wszystkim kooperacja wielu specjalistów oraz firm, którym przyświeca jedne wspólny cel – „zwiększamy obroty naszych klientów”. W 90% działamy na rynku lokalnym (cenimy sobie kontakt osobisty). Zapraszamy do współpracy!

Aleksander Pawzun

SEMGO-Aleksander-Pawzun

Specjalista SEO/SEM

Przygodę z marketingiem internetowym zaczynał w 2006 roku jako współwłaściciel agencji reklamowej Bikespot w Bydgoszczy. Od 2008 do 2012 roku pracował jako specjalista ds. SEO/SEM w Grupie Allegro. w 2011 uzyskał certyfikat Google Analytics Individual Qualification. Od 2009 roku właściciel SEMGO.

Łukasz Jurys

SEMGO-Łukasz-Jurys

Programista (DevHero!)

Z programowaniem zetknął się w wieku szesnastu lat. Pracę rozpoczął w agencji interaktywnej studio aurum. W latach 2010-2013 pracował jako programista w Grupie Allegro. Jego wieloletnie doświadczenie w programowaniu jest poświadczone certyfikatem ZCE 5.3. W 2014 powołał do życia DevHero.

Damian Jaroszewski

SEMGO-Damian-Jaroszewski

Copywriter/dziennikarz internetowy

Bloger oraz zastępca redaktora prowadzącego Spider’s Web. Wykładowca na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Aktualnie wykłada dwa przedmioty: Media internetowe oraz Internetowe gatunki dziennikarskie. Wcześniej związany między innymi z Gazeta.pl, Onet.pl, Gadżetomanią i Grupą Allegro. Twórca APPKI.com.pl.

Tomasz Bartz

tomek-bartz

Grafik

Dyplom artystyczny z wyróżnieniem na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na specjalności Projektowanie Graficzne. Jako grafik/freelancer pracuje od 2005 roku. Zajmuje się projektowaniem plakatów, wydawnictw i identyfikacji wizualnej. Ośrodkiem jego zainteresowań jest typografia. Brał udział w wystawach w Polsce, Grecji, USA, Meksyku i na Jamajce.